ФОТО: АрміяInform

Захоплення будівлі Миколаївського апеляційного суду: СБУ провела антитерористичні навчання

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Миколаївській області провела планове антитерористичне навчання у приміщенні Миколаївського апеляційного суду.

Про це повідомляється на сайті СБУ.

У навчаннях брали участь підрозділи СБУ, Національної поліції, Територіальне управління Служби судової охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Держслужби надзвичайних ситуацій України, органи місцевої влади та працівники Миколаївського апеляційного суду. Загальна кількість учасників навчань — майже 400 осіб.

Читайте також: У Миколаєві не змогли обрати запобіжний захід Олексію Казимирову, якого СБУ «накрила» на вимаганні

За легендою тренувань, група озброєних «терористів» захопила заручників в будівлі Миколаївського апеляційного суду. Бійці спецпідрозділів силових відомств вдало провели силову фазу: успішно нейтралізували «терористів» та звільнили «заручників».

У ході навчань регіональні суб’єкти боротьби з тероризмом поетапно відпрацювали спільні дії. Координаційна група детально проаналізувала та оцінила ефективність сил і засобів, спрямованих на протидію терористичним проявам та відзначила тактику ведення переговорного процесу.

Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України провели спецоперацію із затримання чотирьох учасників злочинної групи на Одещині. Учасники банди залякували, тероризували та викрадали мешканців і гостей міста Южне.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram