2 червня в Миколаєві перевірять систему централізованого сповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.
Про це повідомляє управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.
В період з 13:00 до 14:00 2 червня у м. Миколаєві буде здійснено технічну перевірку місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, через мережу вуличних гучномовців, з практичним запуском електросирен, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, РНБО ухвалила рішення щодо створення в Україні системи оповіщення громадян про надзвичайні ситуації. На реалізацію проєкту планується витратити близько 500 млн гривень.
Як відомо, вранці 29 травня в мікрорайоні Соляні згоріло авто Toyota Highlander. Причиною загоряння був підпал.




