ФОТО: скріншот з відео

«Захоплення» Нафтобази в Миколаєві: на підприємство приїхав голова ОДА Віталій Кім

У четвер, 4 лютого, в Миколаєві власники підприємства, яке орендує територію нафтобази, заявили про чергову спробу захоплення підприємства.

Про це пишуть Преступности.НЕТ.

Власники підприємства розповіли, що на підприємство прийшли співробітники ДФС, посилаючись на рішення суду про проведення слідчих дій. На підприємстві вважають такі дії незаконними.

На місце події прибув голова Миколаївської ОДА Віталій Кім. Він попросив, щоб до нього вийшов старший прибула групи. Незабаром з’явився і власник підприємства Михайло Мгер.

Віталій Кім в коментарі журналістам розповів, що він чекає, поки закінчаться слідчі дії, так як хоче розібратися в суперечливій інформації, яка до нього надійшла.

Я хочу побачити на власні очі, що все відбувається в законному полі. До мене надійшов сигнал з одного боку, що невідомі зайшли на територію підприємства, з іншого боку я дізнався, що тут відбувається перевірка податкової. Я хочу на місці розібратися, а не із засобами масової інформації. Тому що раніше тут була спроба захоплення. Хочу просто розібратися, – зазначив Кім.

Представник податкової міліції відмовився спілкуватися з главою ОДА Віталієм Кімом, заявивши, що слідчий зараз зайнятий і зможе вийти пізніше. У той же час, до нього вийшов адвокат, що представляє інтереси компанії «Глобал-Інвест», і надав Віталію Кіму ухвалу суду на проведення слідчих дій.

Також, за словами адвоката, дані слідчі дії є незаконними, так як в ухвалі суду вказано фірма, яка не має ніякого відношення до «Глобал-Інвест».

О 12:1 Віталія Кіма все ж пустили на територію підприємства.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram