За весь “виборчий” період поліція відкрила 875 справ

Правоохоронці за весь період виборчого процесу відкрили 875 кримінальних проваджень і становили більше 2 тисяч адміністративних протоколів.

Про це у ефірі 4 каналу заявив радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко, повідомляє кореспондент Укрінформ.

“У нас 14724 заяви і повідомлення за весь період виборчого процесу, і станом на сьогодні у нас зареєстровано 875 кримінальних проваджень і 2181 протокол про адміністративні правопорушення складено органами Національної поліції”, – сказав Мартиненко.

За його словами, із усіх 875 справ 510 – пов’язані з порушенням виборчого права, і 365 – не пов’язані з порушенням виборчого законодавства. Він поінформував, що лише за день виборів до правоохоронців надійшло трохи більше 5000 повідомлень про правопорушення, і лише за день виборів було складено 324 адмінпротоколи та відкрито 159 кримінальних проваджень.

Читайте також: ОБСЄ констатувала спокійну обстановку в день місцевих виборів в Україні

“Усі правоохоронці були дуже підготовлені до всіх цих процесів і правопорушень. Все більш-менш проходило у межах розумного. Можемо констатувати, що вибори пройшли нормально, і ті спостерігачі, які спостерігали за виборами, визнали ці вибори такими, що відбулися демократично і прозоро”, – відзначив радник міністра.

Нагадаємо, у Миколаєві на виборах проголосували 99 тисяч 384 людини, що складає 28,39% явки.

Як відомо, на Миколаївщині зафіксували більше 80 повідомлень про порушення виборчого законодавства у день голосування.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram