Фото: ГУНП у Миколаївській області

За першу добу карантину вихідного дня Нацполіція склала 40 адмінпротоколів на Миколаївщині

Станом на 15 листопада поліція Миколаївської області склала 40 адмінпротоколів за порушення протиепідемічних норм. У Миколаєві було складено 21 протокол.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіціі в Миколаївській області.

Там зазначають, що порушникам загрожує штраф від 34 до 170 тисяч гривень.

За даними Госпотребслужби Миколаївської області, Миколаїв вчора патрулювали 24 мобільні групи, в складі яких були працівники Держспоживслужби, поліцейські, працівники райадміністрацій.

До 18.00 було перевірено 2 164 об’єкта, в тому числі:

  • непродовольчих магазинів – 1 320 (з порушеннями 8);
  • продовольчих магазинів – 158 (з порушеннями 8);
  • закладів громадського харчування – 451 (з порушеннями 4).
Фото: ГУНП у Миколаївській області

В результаті складено 8 протоколів про адміністративні правопорушення за статтею 42 КУпАП «Порушення санітарних норм». Виписано 12 приписів про усунення порушень. Проведено 205 санітарно-освітніх бесід. Вручено 205 пам’яток щодо дотримання протиепідемічних заходів, – йдеться у повідомленні.

Працівниками національної поліції складено 21 протокол за статтею 443 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей», в тому числі:

  • на непродовольчі магазини – 16;
  • заклади громадського харчування – 4.
Дивіться також: Що думають миколаївці про “карантин вихідного дня”, – опитування

Крім того, припинено роботу 28 об’єктів торгівлі та сфери послуг. У тому числі непродовольчих магазинів на Центральному ринку і повністю двох ринків – будматеріалів та «Евіс».

Нагадаємо, рішення про ведення “карантину вихідного дня” ухвалили під час засідання Кабінету Міністрів України, 11 листопада. Згідно нього, у суботу та неділю працюватимуть лише продуктові магазини, аптеки (в тому числі ветеринарні), АЗС, банки, СТО. Ресторани та кафе – лише на виніс. Робота торговельно-розважальних та спортивних центрів, театрів у вихідні – заборонена.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram