За минулі вихідні ОБСЄ зафіксувала більше 160 порушень на Донбасі

На Донбасі з вечора 27 по вечір 29 листопада Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 163 обстріла, більшість з яких прогриміли в Луганській області.

Про це йдеться в звіті СММ ОБСЄ.

Відзначається, що на Донеччині зафіксували 76 порушень режиму припинення вогню, більшість з яких відбулося вранці 29 листопада.

Дев’ять вибухів прогриміли в південних напрямках Донецької фільтрувальної станції та 25 вибухів невизначеного походження – в районах на південь від Авдіївки, – повідомляється в звіті.

На Луганщині за вихідні зафіксували 87 порушень режиму припинення вогню.

Все постріли зі стрілецької зброї були зафіксовані в ніч з 27 на 28 листопада в районах на південний схід від Станиці Луганської, – відзначили в ОБСЄ.

Після домовленості Тристоронньої контактної групи про перемир’я, яке вступило у дію 27 липня, СММ зафіксувала в цілому 2756 порушень режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях.

Нагадаємо, від початку перемир’я на Донбасі, 27 липня, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала понад 2,5 тисяч порушень режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях.

Раніше повідомлялось, 28 листопада, СММ ОБСЄ зафіксувала 24 порушення режиму припинення вогню в Донецькій області та ще п’ять на Луганщині.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram