Фото: Ukrinform.ua

З танкера Delfi знову потекли нафтопродукти

В Одесі зафіксували новий витік нафтопродуктів з пошкодженого під час аварії корпусу танкера Delfi, що лежить на мілині поряд з міським пляжем.

Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов, пише Укрінформ.

Цієї ночі стався новий витік нафтопродуктів із затонулого танкера. Зараз проводяться заходи щодо підйому судна. Ще раз наголошую: наша позиція незмінна – ми не дозволимо розпилювати танкер, – зазначив міський голова.

Труханов також доручив керівникам департаменту муніципальної безпеки і департаменту екології звернутися до профільних служб Одеського морського порту – “встановити додаткові бонові загородження довкола аварійного танкера”.

У пресслужбі мерії уточнили, що 22 липня в районі аварії танкера працювала виїзна комісія, члени якої склали акт про витік пального з судна.

Варто зазначити, що витоки нафтопродуктів із пошкодженого корпусу танкера фахівці департаменту екології міськради та інспектори Держекоінспекції в Одеській області фіксували та документували й раніше. Зокрема, у червні та липні сталися витоки нафтопродуктів. Останнє забруднення ділянки моря поряд з міським пляжем було локалізовано 16 липня силами судновласника.

Нагадаємо, за даними департаменту екології мерії, результати аналізу проб морської води в районі пляжу “Дельфін” цього дня показали перевищення гранично допустимих концентрацій нафтопродуктів у 5 разів.

Як повідомлялось раніше, дві спроби зняти з мілини і поставити на кіль аварійний танкер Delfi біля узбережжя Одеси виявилися безуспішними.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram