З початку року Кінбурнська коса горіла тричі

Рятувальники перевірили стан пожежної безпеки в заповітній зоні. ДСНС-ники провели рейд на узбережжі Чорного моря в районі Кінбурнської коси. Особливу увагу приділили підготовці до імовірних надзвичайних ситуацій в Національному природничому парку «Білобережжя Святослава».

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

В.о. директора парку Юрій Козловський каже, профілактика пожеж – пріоритетний напрямок роботи їх служби охорони.

З цією метою в нас створена протипожежна команда добровольців, що обладнана протипожежним модулем на базі трактору МТ – 80. Він придбаний за рахунок коштів Міністерства екології. Крім того діє лісопатрульний автомобіль, на якому працівники Служби Державної охорони виїжджають і патрулюють територію Національного природного парку, – каже Юрій Козловський.

Всі, хто в’їжджає на територію Кінбурнської коси обов’язково проходять спеціальний інструктаж. Для цього на межі з Херсонською областю облаштований контрольно-пропускний пункт. Також працівники Служби охорони парку здійснюють цілодобове патрулювання території. В разі виявлення загоряння інформацію негайно доводять до відома керівництва, а також телефонують до Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Так в цьому році вже було три випадки виявлення загоряння, але завдяки своєчасним діям Національного парку спільно з пожежною охороною Державного лісового і мисливського господарства, підрозділи якого розташовані на території Національного парку, вони (пожежі – ред.) були ліквідовані. Національний парк тісно співпрацює з Держлісгоспом стосовно реалізації заходів з питань профілактики і ліквідації пожеж, – повідомив в. о. директора Національного природного парку «Білобережжя Святослава».

Дивіться також: Миколаївські рятувальники вкотре нагадують про небезпеку, яку приховує у собі вода

Разом з представниками лісгоспу служба охорони парку створює спеціальні мінералізовані смуги, що в разі виникнення пожежі зможуть зупинити розповсюдження вогню.

В рамках профілактичних заходів фахівці ДСНС спілкувались із відвідувачами пляжної зони щодо дотримання безпечної поведінки під час відпочинку на воді та щодо недопущення пожеж у лісі. Окрему увагу під час бесід спеціалісти приділили дітям й закликали дорослих не залишати малечу без нагляду та не допускати небезпечних ігор у воді. Усім відпочивальникам вручили інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням основних рекомендацій та екстреного номера “101”.

Нагадаємо, миколаївські рятувальники провели навчання на складі нафтопродуктів у Корабельному районі.

Як відомо, десантний човен «Юрій Олефіренко» спалахнув на суднобудівному заводі у Миколаєві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram