Фото: з відкритих джерел

З початку року кількість госпіталізованих дітей із COVID-19 зросла втричі — МОЗ

В Україні у медичних закладах перебуває майже 2,5 тисячі дітей з підтвердженим коронавірусом та з підозрою на нього, з початку року кількість госпіталізацій зросла втричі.

Про це сказав заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін на брифінгу, повідомляє Укрінформ.

Зараз на стаціонарному лікуванні перебуває майже дві з половиною тисячі дітей як із підтвердженим COVID-19, так і з підозрою на коронавірус. Зайнято понад 50% ліжок, призначених для їх лікування. З початку року кількість госпіталізованих дітей зросла втричі. Водночас в Україні можна вакцинувати дітей від 12 років. Для цього використовується вакцина Comirnaty від Pfizer. За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань США, вона на 93% ефективна проти госпіталізації підлітків віком 12–18 років, – сказав Кузін.

Він закликав батьків менших дітей нагадати їм базові протиепідемічні правила, такі як: миття рук, етикет кашлю, фізичну дистанцію.

Нагадаємо, що за словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшко, штам коронавірусу Омікрон вже виявлено у 20 областях України. За даними МОЗ, Україна знаходиться на 46-му місці серед 54 територій європейського регіону Всесвітньої організації охорони здоров’я за кількістю випадків на 100 тис. населення за останні 14 днів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram