З 24 травня 2021 року відновлюється авіасполучення з аеропорту м. Миколаїв до Анталії.
Про це повідомляє пресслужба Миколаївського міжнародного аеропорту.
Рейси будуть відправлятись щовівторка та кожного четверга.
Вже з 24 травня 2021 року відновлено авіасполучення з аеропорту м. Миколаїв до Анталії. Тож, щовівторка та кожного четверга чекаємо Вас до вашої подорожі з Миколаївського міжнародного аеропорту, – йдеться в дописі




