З 1 вересня запрацює механізм монетизації послуги «пакунок малюка»

З 1 вересня 2020 року розпочинає працювати новий механізм отримання грошової компенсації одноразової допомоги «пакунок малюка».

Так, замість одноразової натуральної допомоги «пакет малюка» після закінчення їх у регіонах буде надаватися грошова допомога, передає пресслужба Міністерства соціальної політики.

Міністерство з 1 вересня 2020 року розпочинає реалізацію пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, яким передбачено надання замість натуральної допомоги „пакунок малюка” цільової грошової компенсаційної в розмірі 5 тисяч гривень, – повідомили в міністерстві.

Нагадаємо, в ООН вважають, що купівля аналогічного набору батьками вийде у суму, що вдвічі перевищує цінність безкоштовного “пакунка малюка”.

Раніше повідомлялось, Кабінет міністрів на засіданні 29 липня погодив старт пілотного проекту по монетизації одноразової допомоги «пакет малюка».

Як відомо, Президент України Володимир Зеленський підписав закон про збільшення стипендії дітям, позбавленим батьківського піклування. Законом також прописано надання щорічної грошової допомоги на закупівлю підручників та іншої навчальної літератури. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram