ЄвроСоюз допоможе Україні з ліквідацією наслідків паводків

Європейський Союз погодився допомогти Україні з ліквідацією наслідків паводків в західних областях України після відповідного прохання Міністерства закордонних справ України.

На заклик України про допомогу вже відреагувала Швеція. Вона запропонувала надати 1,2 кілометрів бар’єрів від паводків, 250 шлангів, технічних експертів, повідомляє прес-служба Європейської комісії.

Єврокомісія надасть картографічні послуги у постраждалих районах через супутникову систему ЄС.

Крім того, в постійному контакті з Україною знаходиться цілодобовий координаційний центр реагування на надзвичайні ситуації ЄС для того, щоб стежити за ситуацією і направляти подальшу допомогу.

Ми готові надати подальшу допомогу і засвідчити свою солідарність з усіма, хто знаходиться у постраждалих районах, і з рятувальниками, які працюють на місці, – зазначив європейський комісар з питань гуманітарної допомоги та управління кризовими ситуаціями Янез Ленарчич.

Нагадаємо, інтенсивні опади протягом 22-23 червня призвели до паводків у західних областях – підтоплено 197 населених пунктів.

Раніше повідомлялось, Зеленський пообіцяв виділити кошти на ліквідацію наслідків паводків.

Як відомо, лісову пожежу в Чорнобильській зоні загасили на третій день після загоряння. На місці пожежі продовжують чергувати рятувальники.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram