Фото: Еurovision.ua

«Євробачення-2021» пройде з живими виступами і глядачами

Цього року пісенний конкурс Євробачення пройде в Роттердамі в офлайн режимі, але поки не відомо скільки глядачів будуть на шоу і репетиціях.

Про це пише «Українська правда» з посиланням на інформацію організаторів конкурсу.

Євробачення 2021 пройде за сценарієм «В». Згідно зі сценарієм «B», кількість людей в кожній делегації зменшилася в порівнянні з попередніми роками. Також чисельність журналістів, які зможуть відвідати подію, буде обмежена до 500 осіб. Ще 1000 представників ЗМІ висвітлюватимуть шоу в новому інтернет-прес-центрі, — йдеться у повідомленні.

Відзначається, що рішення про кількість глядачів на репетиціях і головних шоу візьмуть пізніше.

Тим часом, раніше повідомлялося, що за сценарієм «В» виконавці виступатимуть на сцені конкурсу, арена може бути заповнена до 80%, всі дотримуються дистанції в 1,5 метра.

В цьому році всім учасникам змагань рекомендується побути на карантині 5 днів перед вильотом до Нідерландів. Вони повинні надати негативний тест на COVID-19 максимум за 72 години до польоту.

Опинившись в Нідерландах, делегації повинні залишатися в своєму готелі, за винятком випадків, коли вони їдуть в «Ahoy Arena» на репетиції, живі шоу та інші заходи, пов’язані з програмою.

Всіх, хто працює на арені, включаючи персонал та пресу будуть регулярно тестувати на коронавірус.

У разі, коли у когось виявлять COVID-19, вступить в силу протокол ізоляції. Якщо учасник не зможе виступити в прямому ефірі, буде використано резервний запис.

Нагадаємо, організатори пісенного конкурсу Євробачення заборонили учасниками виступати у 2021 році з піснею, яку вони підготували на конкурс 2020 року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram