ЄС. Фото: Pixabay

ЄС і Україна погодили проєкт щодо посилення потенціалу держслужби

Євросоюз і уряд України підписали лист про наміри щодо адміністративних реформ та посилення потенціалу державної служби в частині європейської інтеграції.

Про це повідомляє Укрінформ. Сторони у загальній умові передбачили виділення гранта Єврокомісії у розмірі 2,45 мільйона євро для Коледжу Європи.

“Метою підписання листа про наміри є розбудова спроможностей інтеграції та реформ, зокрема шляхом посилення адміністративного потенціалу української державної служби в частині європейської інтеграції за допомогою всеосяжної освітньої програми “Проєкт розбудови спроможності Natolin4Capacity”…. Проєктом передбачається отримання гранта від Європейської комісії на суму від 2,45 мільйона євро для Коледжу Європи”, – йдеться у повідомленні.

Органами, що відповідають за реалізацію проєкту Natolin4Capacity, визначені Урядовий офіс з питань координації європейської та євроатлантичної інтеграції у співпраці з Національним агентством з питань державної служби та Представництвом Європейського Союзу в Україні.

Читайте також: Pfizer передасть COVAX 50 млн доз своєї вакцини: частину отримає й Україна

Від України лист підписала віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, від ЄС – член Єврокомісії з питань Європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення ЄС Олівер Варгеї, проректор Коледжу Європи в Натоліні Ева Оснієчка-Тамечка.

Підписання відбулося сьогодні в Брюсселі під час зустрічі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з комісаром ЄС з питань сусідства та розширення Варгеї.

Нагадаємо, що Європейський Союз прийняв рішення запровадити механізм, згідно з яким країни ЄС зможуть блокувати експорт вакцин.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram