Яскраві моменти матчу МБК Миколаїв – БК Запоріжжя

14 лютого Миколаїв та Запоріжжя проводили заключний матч баблу в Кам’янському та останню гру ігрового тижня Суперліги Паріматч.

Миколаїв – Запоріжжя 84:93 (19:28, 21:20, 21:23, 23:22)

Миколаїв: Едріан 24 + 10 підбирань + 4 передачі, Омоера 16 + 4 передачі, Колтер 12 + 10 передач, Дубоненко 10, Конате 7 – старт, Приймак 8, Лихой 3, Заплотинський 2, Едж 2, Хохоник 0, Боднар 0

Запоріжжя: Форчун 26 + 5 підбирань + 4 передачі, Мальчевський 11, Тихонов 10 + 5 підбирань, Кеффі 11 + 11 передач – 4 втрати, Сізов 8 – старт, Маяускас 16, Грицак 9 + 7 підбирань, Міхєєв 3, Тітов 0

Перша чверть миколаївцям не вдалась – Корабели суттєво поступались у точності кидків та кількості вдалих підбирань на обох кошиках. Проте два тайм-аути від Валентина Берестнєва пішли на користь і миколаївцям вдалось трохи надолужити втрачене – 19:28.

Старт другої 10-хвилинки знову був за командою Валерія Плеханова. Запоріжжя успішно бомбардувало кошик миколаївців з-за периметру, а ось у Корабелів відповіді не знайшлось. Утім, вдалі дії Едріана, Омоери та Колтера призвели до зменшення різниці у рахунку – 40:48.

По перерві команди продовжили боротьбу за важливі очки. Миколаївці постійно знаходились у ролі наздоганяючих, у свою чергу, Запоріжжя постійно тримало певну відстань від “корабелів”.

У заключній чверті швидкості трохи зменшились, але це не змінило загального малюнку гри. Миколаїв продовжував переслідувати суперника, проте до кінця наздогнати таки не зумів – 84:93.

Нагадаємо, МБК Миколаїв зіграв два матчі в українській суперлізі проти БК Прометей та БК Запоріжжя. Сценарії різні – підсумок один.