Як минув день голосування на Миколаївщині, – ОПОРА

Низька явка, процедурні порушення та неуважність членів ДВК – на Миколаївщині відбулись місцеві вибори.

Лише 31,62 % мешканців нашої області взяли участь у голосуванні. Громадянська мережа ОПОРА стежила за волевиявленням громадян та підбила підсумки дня голосування під час пресконференції.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Більшість порушень, зафіксованих ОПОРОЮ мали процедурний характер, стосувались оранізації роботи виборчих дільниць, друку бюлетенів. Проте, були й такі, що могли вплинути на нарезультати виборів.

Координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Миколаївській області Дмитро Баштовий каже деякі порушення, що зафіксовані під час дня голосування, матимуть вплив на результати волевиявлення громадян

Виборчий процес наразі триває. І результати голосування громадяни дізнаються упродовж встановленого законодавством часу.

Підсумки голосування повинні бути встановлені до 3 листопада, а результати голосування – до 6 листопада, – зауважив Дмитро Баштовий.

Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів. До спостереження залучили 188 спостерігачів по всій країні.

Нагадаємо, що У Миколаєві проголосували менше 30% містян

Як раніше повідомлялось, на Миколаївщині зафіксували більше 80 повідомлень про порушення виборчого законодавства

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram