Чорнослив. Фото: 24 канал

Вживання чорносливу зменшить рівень холестерину в крові людини

Такі властивості чорнослив отримав завдяки високому вмісту клітковини, калію та антиоксидантів – вживання чорносливу зменшить рівень кров’яного тиску.

Високий рівень холестерину у крові зазвичай супроводжується іншими проблемами, такими як підвищений артеріальний тиск. Холестерин відкладається на стінках артерій і ускладнює проходження крові по них, що змушує серце працювати інтенсивніше для забезпечення припливу крові до всіх органів, збільшуючи тим самим кров’яний тиск, повідомляє Express.

Проте рівень холестерину і рівень артеріального тиску можна контролювати за допомогою змін у способі життя та раціоні харчування. Одним з таких продуктів став саме чорнослив.

В дослідженні брали участь дві експериментальні групи – одні випивали склянку соку з чорносливу і їли сам чорнослив щоранку упродовж восьми тижнів, тоді як інші пили лише склянку води натщесерце. В кінці експерименту з’ясувалось, що в учасників з першої групи був значно нижчий артеріальний тиск та загальний рівень холестерину, ніж в учасників з групи, яка пила воду.

Інше дослідження встановило, що у чоловіків з високим рівнем холестерину в крові він суттєво знизився після того як вони щоранку протягом восьми тижнів вживали 12 плодів чорносливу. Такі ж результати показали ще декілька досліджень, що проводились як на тваринах, так і на людях.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram