Фото: Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу

Вирубка дерев у Матвіївському лісі законна, — Держекоінспекція

У Державній екологічній інспекції України заявили, що вирубка дерев у Матвіївському лісі законна – в лісгоспі надали «лісорубний квиток».

Про це повідомляється на сторінці Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу в Facebook.

Зокрема, зазначається, що Держекоінспекція направила запит в ДП «Миколаївське лісове господарство» про правомірність вирубки лісу. У відповіді лісгосп повідомив, що вирубка дерев здійснюється вибірково і на підставі «лісорубного квитка».

Згідно з отриманою інформацією, ДП «Миколаївське лісове господарство» дозволяється на підставі лісорубного квитка від 15.02.2021 проведення лісогосподарського заходу у вигляді рубки формування і оздоровлення лісів (прохідної вибіркової рубки) в межах кварталу 6 виділу 4 Миколаївського лісництва ДП «Миколаївське лісове господарство» на загальній площі 16 га, – йдеться у повідомленні.

У Держекоінспекції відзначають, що рубка проводиться відповідно до проекту організації і розвитку лісового господарства.

Проект організації і розвитку лісового господарства розроблено відповідно до нормативно-правових актів, що регулюють організацію лісовпорядкування, і передбачає екологічно обґрунтоване ведення лісового господарства, — сказано в повідомленні.

Також наголошується, що такі прохідні рубки допоможуть збільшити приріст дерев, підвищити товарність деревостанів і скоротити терміни вирощування технічно стиглої деревини. ⠀

Нагадаємо, 22 лютого, жителі мікрорайону подали заяву про можливу незаконну вирубку лісових насаджень. На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення поліції № 1 Миколаївського районного управління поліції ГУНП в Миколаївській області.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram