Випускників 9 класів не позбавлять права на здобуття повної загальної освіти

Одним із питань, яке зараз стоїть на порядку денному для освітян й усіх, хто долучений до освітньої політики, а також хвилює батьків та учнів, є питання реформування старшої школи.

Про це повідомяляє Управління освіти Миколаївської міської ради.

Дійсно, воно не з легких, адже кардинально змінює звичні підходи до здобуття повної загальної середньої освіти й організації освітнього процесу в старшій школі. Заходи з удосконалення освітньої мережі обумовлені необхідністю виконання законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та спрямовані на суттєве покращення якості та ресурсного забезпечення освіти.

Звертаємо увагу, що жодного випускника 9-х класів не буде позбавлено права на продовження здобуття повної загальної середньої освіти.

Наразі муніципальна рада з питань освіти, що діє як дорадчий орган при міському голові, готує пропозиції щодо приведення мережі закладів загальної середньої освіти Миколаївської міської ради у відповідність до законів України «Про освіту» та «Про повну загальну середню освіту», які у березні-квітні 2021 року будуть офіційно оприлюднені, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Угорщина виділила 100 стипендій для українців.

Як раніше повідомлялось, у МОН пропонують відправляти дітей до школи у 5 років.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram