Втратити найцінніше – життя, можна вмить: надзвичайні події Миколаївщини за тиждень

Забута увімкнена праска, що спричинала пожежу в квартирі, порятунок 14-річного юнака, моніторинг по виявленню загорань в екосистемах та проект “Розумна пожежна частина”.

12 червня, рятувальники 12 державної пожежно-рятувальної частини врятували життя чотирнадцятирічному хлопцеві, який по пояс застряг у пісочно-глиняній багнюці на узбережжі колишнього гранітного кар’єру із народною назвою “Мальта”, що знаходиться поблизу смт Олександрівка Вознесенського району. Працювати рятувальникам довелося швидко та обережно.

В спеку, безумовно, краще відпочивати біля водойм, але важливо пам’ятати, що вода не пробачає помилок і втратити найцінніше – життя, можна вмить. Безвідповідальність та нехтування правилами поведінки на воді, а саме – купання у непристосованих для цього місцях – заборонено! Дорослі повинні пояснити це своїм дітям та ні в якому разі не дозволяти!, – нагадують у ДСНС Миколаївської області.

Дивіться також: На варті Служба 101. Випуск № 107

15 червня вогнеборці ліквідували пожежу у квартирі на 6 поверсі дев’ятиповерхівки. Вогнеборці увійшли у щільно задимлену квартиру на 6 поверсі через двері, які відімкнули на момент прибуття господарі. Із приміщення винесли двох котів та пацюка у клітці.

Загалом сходами на свіже повітря евакуйовано 8 мешканців.Встановлено, що пожежу спричинила залишена ввімкнена праска.

Про ці та інші події у черговому випуску програми “На варті служба 101”.

Нагадаємо, 16 червня на річці Інгул пройшли показові тренування миколаївських надзвичайників.

Раніше повідомлялось, порятунок Бурьонки та врятований під час пожежі безхатченко: надзвичайні події Миколаївщини за тиждень.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram