Вселенський патріарх розпорядився церквам припинити служби до кінця березня

19 березня, Вселенський патріарх Варфоломій наказав церквам припинити проводити служби й обряди до кінця березня для боротьби з поширенням коронавіруса.

Про це повідомляє “Українська правда” із посиланням на “Reuters”.

Ми заявляємо про свою церковну резолюцію і мандат на припинення до кінця березня всіх богослужінь, подій і обрядів, за винятком приватних молитов у церквах, які залишаться відкритими. Вселенський патріархат стежить за ситуацією з невідкладним почуттям відповідальності по відношенню до своїх парафіян і всіх людей, – заявив Варфоломій.

Він закликав усіх обмежити свої подорожі і залишатися в будинках для власної безпеки і захисту населення. У заяві повідомляється, що церква може переглянути рішення про заборону залежно від темпів розвитку пандемії коронавірусу.

Дивіться також: У громадському транспорті Миколаєва запровадили обмеження

У той же час, монастирі будуть продовжувати проводити регулярні релігійні служби для своїх чернечих громад, але стороннім паломникам і відвідувачам не буде дозволено в’їзд.

Також наголошується, що Варфоломій і духовенство молитимуться за весь світ і «за його швидке звільнення від цього випробування».

Нагадаємо, Євро-2020 перенесуть на 2021 рік.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram