Впровадження енергоефективних заходів у домівках: миколаївцям компенсують більше мільйона гривень

Миколаївські ОСББ отримають 1 095 295,17 гривень на енергоефективні заходи, впроваджені у їхніх будинках.

Про це стало відомо сьогодні, 12 жовтня, під час засідання комісії з розгляду питань відшкодування відсоткових ставок або частини тіла кредиту на впровадження заходів з енергозбереження, яка відбулась у Миколаївській міській раді, повідомляє пресслужба міськради.

За словами голови комісії Дмитра Лазарєва, за реєстрами з банку, компенсації з місцевого бюджету на втілення енергоефективних заходів отримають три ОСББ, які беруть участь у програмі «Енергодім» від Фонду енергоефективності.

Сьогодні ми розглянули реєстри позичальників-фізичних осіб, які взяли кредити на впровадження заходів з енергозбереження в рамках реалізації енергоефективних заходів за програмою «Енергодім». Звичайно, ми розуміємо, наскільки фінансово накладно самотужки втілити все в життя, тому місто бере на себе компенсацію таких заходів. Надалі жителі ОСББ будуть економити на комунальних платежах, — підкреслив Дмитро Лазарєв.

Читайте також: Миколаївці можуть утеплити свій дім за міською програмою

Керівник комунальної установи Миколаївскої міської ради “Центр енергоефективності м. Миколаєва” Василь Хоростківський розповів, що ці ОСББ вже вийшли на фінішну пряму і до кінця року планують завершити роботи. Він також наголосив, що місто не залишило осторонь і жителів приватного сектору – для цього програмою «Теплий Миколаїв» передбачено компенсацію, яка допоможе знизити навантаження на власників приватних будинків і дасть змогу економити на енергоносіях.

Нагадаємо, Миколаїв отримав нагороду Фонду енергоефективності за впровадження проєктів, що допомагають містянам знизити споживання теплової та електричної енергії й, відповідно, економити кошти на комунальних платежах. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram