Фото: Слуга Народу / Facebook

ВНЗ перейдуть на дистанційне навчання, а в школах канікули почнуться раніше, – Михайло Радуцький

В Україні з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 готуються ввести дистанційне навчання у вищих навчальних закладах, осінні канікули в школах розпочнуться раніше.

Про це повідомив у Facebook народний депутат України, голова Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький, з посиланням на рішення, прийняті на нараді у Президента Володимира Зеленського.

https://www.facebook.com/radutskyy/photos/a.116300550019212/195499548765978/?type=3&theater

Тимчасово переводимо ВНЗ на дистанційне навчання. Це рішення повністю підтримує керівництво навчальних закладів. На жаль, вже маємо кілька спалахів зараження співробітників та студентів, і навіть смертельні випадки. Минулого тижня загинув декан географічного факультету КНУ ім. Шевченка, – написав Михайло Радуцький.

Також він повідомив, що осінні канікули в школах повинні початися раніше, оптимально – до 15 жовтня. Точну дату початку канікул визначатимуть місцеві влади.

Крім того, Михайло Радуцький зазначив, що в червоних і помаранчевих зонах вводяться обмеження роботи закладів громадського харчування. З 22:00 закладу повинні закриватися.

Нагадаємо, у Миколаївській області показник допустимого мінімуму захворюваності COVID-19 склав 182,15 при допустимому базовому рівні не більше 40 на 100 тисяч населення.

Раніше повідомлялось, за кілька днів міська лікарня №5, організована як госпітальна база для хворих на коронавірус у Миколаєві, майже повністю заповнилася.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram