Вівсяне борошно. Фото: pixabay.com

Вмивання вівсяним борошном прибирає померлі клітини

Вночі шкіра набуває фазу регенерації, з глибоких шарів шкіри виділяються не тільки природний жир, але і продукти розпаду – водорозчинні токсини.

На поверхню виходять 30% загального обсягу виділеної води, 5-7% сечовини, сечової кислоти, хлориди, креатин, калій, натрій, кальцій, мікроелементи і ліпіди. Важливо прибрати ці речовини з особи м’яким способом, повідомляє Голос.

В такому випадку просто теплої води для вмивання буде недостатньо, а агресивні миючі засоби не всім підходять, особливо з ранку, коли немає необхідності знімати макіяж. Вівсяна мука стане справжньою знахідкою.

Умивання вівсяним борошном підходить як молодим, так і зрілим дівчатам, адже таке умивання позбавляє від надлишку сала жирну шкіру. Ранкова вівсяна процедура живить і зволожує суху шкіру, наповнюючи її калієм, йодом, вітамінами групи А, В.

Це відмінна можливість очистити шкіру на всіх рівнях і залікувати запалення. Також вівсяне борошно відмінно справляється з видаленням відмерлих клітин і осілий бруд на шкірі, очищає шкіру від прищів і чорних крапок, прибирає жирний блиск, а вітаміни групи А і Е, що містяться в вівсянці, спрямовані на омолодження епідермісу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram