Влада США скасувала рішення щодо віз для іноземних студентів

Адміністрація президента США Дональда Трампа скасувала своє рішення про необхідність позбавити віз студентів, які вчилися виключно онлайн через пандемію коронавірусу і не відвідували хоча б деякі заняття особисто.

В адміністрації заявили, що більше не вимагатимуть іноземних студентів відвідувати заняття, аби залишитися в країні, повідомляє The New York Times, передає 24 канал.

Про це рішення оголосила федеральний суддя Еллісон Берроу в Бостоні на початку засідання, де повинні були заслухати аргументи сторін у справі — Гарвардський університет і Технологічний інститут Массачусетсу оскаржували розпорядження адміністрації США. Раніше до суду з аналогічними претензіями звернулися вісімнадцять штатів і столичний округ Колумбія.

14 липня, за кілька хвилин до того, як федеральний суддя в Бостоні повинен був заслухати аргументи щодо їхнього виклику, суддя Еллісон Берроуз оголосила, що адміністрація Трампа таки погодилася скасувати політику та дозволить міжнародним студентам залишатися в країні, навіть якщо вони проходять всі заняття онлайн.

Нагадаємо, два престижні американські ВНЗ Гарвардський університет і Масачусетський технологічний інститут подали до суду на адміністрацію президента США Дональда Трампа через відмову іноземним студентам перебувати на території США.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram