син Павліка

Віктор Павлік за тиждень після трагічної смерті сина виступив на весіллі

Український співак Віктор Павлік, який тиждень тому втратив сина, виступив на весіллі у відомої блогерши Наталі Литвин.

Домовленість про цей виступ була ще півроку тому і артист вирішив його не скасовувати, повідомляє Lifestyle 24. Після смерті сина Павла, Віктор Павлік знаходить розраду в роботі – на сцені він може відволіктися від похмурих думок і присвятити час улюбленій справі.

Багато користувачів мережі засудили артиста, адже через тиждень після похорону нащадка він відправився на гастролі. Зокрема, виступив на весіллі пари блогерів – Наталі Литвин і Олександра Куровського.

Наталі зазначила, що артиста запросили на весілля ще півроку тому. Подружжя дуже хвилювалося з приводу того, чи зможе Віктор виступити після трагедії в родині. Весільні організатори сконтактували з ним, висловили співчуття. Павлик вирішив не скасовувати концерт і порадувати гостей своїми піснями. 15 серпня він виконав свої композиції в одному з фешенебельних закладів недалеко від Львова.

“Віктор Франкович зараз живе своєю роботою, це єдиний сенс його життя і розраду. Тому вирішив працювати, за що дуже його поважаємо. А тупі коментарі – це обмеженість людей. Життя триває”, – заявила Наталі Литвин.

Нагадаємо, що 21-річний Павло Павлік, син співака Віктора Павліка пішов із життя 7 серпня після кількарічної боротьби з раком.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram