Війна, яка тривала майже 10 років: у Миколаєві вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів

Війна, яка тривала майже 10 років і забрала життя близько трьох тисяч українців. 15 лютого Україна відзначає 32 річницю виведення військ із Афганістану.

Сьогодні урочисті заходи пройшли по всій країні. У Миколаєві загиблих вшанували біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Захід організовано обласною спілкою воїнів-інтернаціоналістів та запасу. Керівник спілки Юрій Соловей зазначив, що такий захід відбувається щорічно. Аби вшанувати учасників бойових дій на території інших держав, миколаївці традиційно збираються в парку Перемоги, де встановлено пам’ятний знак воїнам-інтернаціоналістам.

Це молодість. Це той період життя, коли ми жили в тій країні, котрій віддали борг за велінням сердця, – говорить Юрій Соловей.

В урочистих заходах взяли участь і представники міської та обласної влади, військові, представники нацполіції та рятувальники. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Нагадаємо, троє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил загинули внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої неподалік населеного пункту Новолуганське. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram