ФОТО: Пушкінська

Відрізав голову батькові: в Одесі підозрюваного у подвійному вбивстві відправили до психлікарні

В Одесі підозрюваного у жорстокому вбивстві батька і його сусіда відправили до психіатричного закладу. Чоловік відрізав родичу голову і розчленував тіло, а потім вийшов з частками в руках на вулицю.

Про це повідомили в Київському районному суді Одеси.

До суду надійшло клопотання про зміну запобіжного заходу підозрюваному. Так, правоохоронці отримали висновок судово-психіатричної експертизи. Виявилося, в момент скоєння злочину та досі у затриманого спостерігаються ознаки розладу психічної діяльності.

Хлопець не був здатний усвідомлювати свої дії та керувати ними. Суддя змінив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою і відправив затриманого до психіатричного закладу з суворим наглядом.

За версією слідства, протягом тривалого часу між підозрюваним та його батьком, які до 19 січня 2021 року проживали окремо, виникали конфлікти. 20 січня між сином та батьком відбулась чергова сварка. Підозрюваний схопив ніж та наніс множинні удари потерпілому. Від отриманих тілесних ушкоджень останній помер на місці події.

Нагадаємо, 20 січня в Одесі на проспекті Небесної Сотні сталося жорстоке вбивство. Підозрюваний вийшов з будинку з людською головою в руках, обмотаною внутрішніми органами.

Раніше повідомлялось, в Одесі вручили підозру чоловіку, який вийшов на вулицю з людською головою в руках. Жахливе вбивство сталося в орендованому помешканні на проспекті Небесної Сотні.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram