ФОТО: Володимир Зеленський, Facebook

Велосипедна прогулянка президента з журналістами коштувала понад 40 тисяч гривень

Державне управління справами орендувало велосипеди, на яких президент України Зеленський катався з представниками кількох ЗМІ на День журналіста. За це заплатили 41 тисячу 530 гривень.

Інформацію про закупівлю “Послуги з використання предметів спортивного призначення (велосипедів), необхідні при проведенні заходів і офіційних прийомів за участю президента” на сайті Prozorro оприлюднили майже через місяць — 1 липня, передає Бабель.

Контракт виконував ФОП Олексій Кушка. Журналіст програми «Схеми» Валерія Єгошина повідомила у Facebook, що Кушка також є співвласником популярних у Києві сервісів оренди велосипедів. День оренди велосипеду, на якому катався Зеленський, коштує 400 грн.

https://www.facebook.com/valeriya.valery/posts/3098292203581267

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський відвідав Херсон. Через недопуск на події під час його візиту в область херсонські ЗМІ публікують новини з «порожніми» цитатами Володимира Зеленського.

Раніше повідомлялось, Президент України Володимир Зеленський підписав закон, яким скасовується кримінальна відповідальність за управління транспортом в нетверезому стані.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram