Вчені назвали нові симптоми COVID-19

До 30% носіїв коронавірусу не мають симптомів хвороби, проте вони здатні заражати інших людей.

М’язовий біль, висока стомлюваність і пухирі на ногах можуть вказувати на можливе зараження людиною коронавірусною інфекцією. Такі дані опублікувала наукова група з питань надзвичайних ситуацій при уряді Великобританії, повідомляє Главред з посилланям на Daily Mail.

Додаткові симптоми були встановлені після того як з’ясувалося, що тільки кожен п’ятий британець з COVID-19 йде на самообсервацію. Крім того, за даними дослідження, в групі ризику зараження COVID-19 знаходяться жінки – вони виконують домашню роботу, внаслідок чого воні більш схильні до зараження від інших членів сім’ї.

Читайте також: На Миколаївщині показник захворюваності COVID-19 перевищив норму в чотири рази

Примітно, що до 30% пацієнтів, у яких виявили коронавірус – безсимптомні, проте ймовірність зараження ними інших людей – ті ж 30%.

Також вчені з’ясували, що в процесі генетичних досліджень навряд чи можна з’ясувати, чому організм етнічних меншин більш стійкий до коронавірусної інфекції.

Раніше у США довели, що приблизно 5 800 осіб були госпіталізовані в світі за перші три місяці цього року через недостовірну інформацію про коронавірус.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram