ФОТО: Українська правда

“Вбивство Гонгадзе. 20 років у пошуках правди”: у Києві покажуть прем’єру фільму

У четвер, 17 вересня, о 19:30 у літньому театрі “Мушля”, що в Маріїнському парку в Києві, відбудеться показ фільму Суспільного “Вбивство Гонгадзе. 20 років у пошуках правди”, щоб вшанувати пам’ять загиблого журналіста.

Відповідний анонс оприлюднило у Фейсбуці видання “Українська правда”, засновником якого був Гонгадзе.

17 вересня 2000 року було вбито Георгія Гонгадзе – відомого політичного кореспондента та засновника одного з перших інтернет-видань країни “Української правди”. Журналіста жорстоко вбили співробітники правоохоронних органів. Хоча виконавці засуджені, через 20 років офіційне слідство так і не встановило замовника. Через 20 років після його загибелі ми запрошуємо вас на показ фільму Суспільного “Вбивство Гонгадзе. 20 років у пошуках правди”, щоб вшанувати пам’ять Георгія, – йдеться у повідомленні.

Через 20 років залишаються відкритими запитання щодо цього злочину. У фільмі їх ставлять, але й відповідають на них відомі журналісти, які упродовж цього часу займалися справою Гонгадзе, а також близькі й друзі журналіста: Олена Притула, Євген Глібовицький, Лаврентій Малазонія, Олег Єльцов, Юлія Мостова, Сергій Рахманін, Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, Олексій Степура, Валерій Калниш, Севгіль Мусаєва, Коба Аланія, Мирослава Гонгадзе.

Нагадаємо, за нього намагався заступитися навіть президент США Дональд Трамп – безрезультатно.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram