Фото: Миколаївська ОДА

Вакцинація та соцпрограми: керівництво області та Миколаєва зустрілись з митрополитом Епіфанієм

У середу, 13 жовтня, голова Миколаївської ОДА Віталій Кім, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва та міський голова Олександр Сєнкевич зустрілися з Митрополитом Київським і всієї України Єпіфаній.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

Як стало відомо, зустріч відбулася з нагоди першого візиту Митрополита до Миколаєва. Також був присутній митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир.

Під час зустрічі обговорили позицію представників церкви щодо вакцинальної кампанії. Митрополит Епіфаній зауважив, що сам вакцинований та лише власним прикладом можна заохочувати українців робити щеплення.

Фото: Миколаївська ОДА
Фото: Миколаївська ОДА

Впродовж розмови також були підняті питання поточної релігійної та міжконфесійної ситуації на Миколаївщині та можливі спільні соціальні програми.

Наприкінці зустрічі Митрополит Епіфаній відзначив орденом святого рівноапостольного князя Володимира Віталія Кіма та Олександра Сєнкевича, а також орденом святої рівноапостольної княгині Ольги – Ганну Замазєєву.

Нагадаємо, у червні в Україні презентували рукописну Біблію, яку створили понад 30 тисяч українців.

Також повідомлялося, православна церква України дала згоду надати свої приміщення для розміщення хворих коронавірусом COVID-19, якщо буде така необхідність.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram