В ЗОШ №31 відкрили персональну виставку Юлії Гур’євої

В творчій лабораторії ЗОШ №31 відкрили персональну виставку відомої миколаївської художниці Юлії Гур’євої. В експозиції представлені роботи в різних стилях та різних років творчості. Відтепер учні школи, серед яких, до речі і донька пані Юлії, зможуть надихатись її творчістю.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу «МАРТ».

Юлія Гур’єва – визнана та відома художниця не тільки в Україні, але й за її межами. Персональні виставки Юлії проходили в Німеччині та Канаді. Вона член Національної спілки художників України. Деякі роботи зберігаються в Миколаївському художньому музеї ім. Василя Верещагіна. Більшість з представлених картин вже бачили світ на виставці в Російському драматичному театрі. Але через карантинні обмеження виставку обмежили для відвідування. Відтак Юлії потрібно було знайти інший майданчик. Таким місцем стала творча лабораторія школи № 31. В експозиції роботи різних років та різних стилів. Деякі об’єднані тематично в триптихи. Одна з таких представлена найбільш широко – символічна серія із зображеннями різноманітних фруктів.

Гранат, лимон, груша. Мені дуже сподобалась символіка груші: це любов Христа до народу. Тому це все не просто так.  А гранат – я розглядала для себе – що це єдність в багатогранності, все багатогранне – єдине, а єдине – багатогранне, – розповідає художниця.

Загалом, поява в школі цілої творчої лабораторії – подія доволі неординарна. В межах функціонування подібного проєкту до школи запрошують  різних талановитих художників Миколаївщини. Вони відвідують школу, ходять на пленери, творять в цих стінах свої картини і діти можуть за цим спостерігати, – розповідає директорка школи та вчителька з образотворчого мистецтва Аліна Архіпова.

В рамках арт-лабораторії запрошуємо видатних художників Миколаївщини, які приходили, писали натюрморти, пейзажі, – розповідає директорка.

Саме через цей незвичний арт-проєкт, стіни школи перетворились на справжній виставковий зал. І учні можуть надихатись мистецтвом.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930