Фото: РБК-Україна

У “всенародному опитуванні” президента можуть запитати про легалізацію канабісу – ЗМІ

Спочатку у “всенародне опитування” президент Володимир Зеленський хотів включити питання про окуповані Крим і Донбас, але зараз українців можуть спитати про те, що цікавлять молодь.

Про це повідомляє видання ZN.UA з посиланням на джерела в Офісі президента.

Але це може бути занадто сенситивним. А ідея опитування вже витала в кабінетах. Тоді прийшла інша думка: з огляду на, що партія “Слуга народу” втратила підтримку у старшого покоління, не так як рік тому підтримується середнім, але все ще популярна серед молоді, то саме молодих людей необхідно залучити до голосування, – заявив співрозмовник згадуваного джерела.

Тому в опитування вирішили включити питання, які зацікавлять саме молодих українців. Наприклад, мова може йти про легалізацію канабісу.

За словами джерела видання, організатори опитування планують надрукувати 5 мільйонів анкет з питаннями, які молоді люди в наметах біля виборчих дільниць будуть пропонувати заповнити тим, хто приходить на вибори.

Відзначається, що анкети для опитування не планують видаватися на виборчих дільницях. Опитування хочуть провести в формі екзит-полу за приватні кошти. Хто саме оплатить ідею Зеленського, джерело не уточнило.

Нагадаємо, 13 жовтня Президент України Володимир Зеленський анонсував проведення у день виборів 25 жовтня всенародного опитування, на якому українцям запропонують дати відповідь на 5 питань. Що саме питатимуть, наразі невідомо.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram