В Україні випустили інформаційні матеріали про протидію коронавірусу 13 мовами меншин

Щоб ефективніше поширювати інформацію про те, як захистити себе під час пандемії коронавірусу, серед національних меншин, в Україні випустили відповідні рекомендації 13-ма мовами.

Про це повідомляє Урядовий портал.

В рамках інформаційної кампанії з протидії поширенню коронавірусної інфекції Міністерство культури та інформаційної політики, спільно з Міністерством охорони здоров’я та проектом Ради Європи в Україні розробили та випустили інформаційні матеріали 13-ма мовами національних меншин для різних груп населення, які мешкають на території України, – йдеться у повідомленні

Дивіться також: Ірина Шамрай про актуальну ситуацію щодо коронавірусу в Миколаєві

Повідомляється, що матеріали переклали у межах проєкту Ради Європи “Захист національних меншин, включаючи ромів, та мови меншин в Україні”. Інфографіка доступна такими мовами: білоруською, болгарською, гагаузькою, грецькою, кримськотатарською, німецькою, польською, ромською, російською, румунською, словацькою, угорською та івритом.

Нагадаємо, станом на 9:00 1 травня в Україні 10861 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 272 летальні, 1413 пацієнтів одужали.

https://www.facebook.com/MKIPUkraine/posts/1926496377475537

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram