Морква. Фото: Pixabay

В Україні різко впала ціна на моркву

На поточному тижні в Україні відновилося зниження цін на моркву. В середньому вартість моркви на 14% менше, ніж тижнем раніше.

Про це повідомляє Agravery з посиланням на east-fruit.com. В умовах, що склалися виробники змушені і далі знижувати ціни на моркву.

«На даний момент попит на моркву на ринку утримується на катастрофічно низькому рівні. Продажі цієї продукції ведуться лише за укладеними раніше договорами, тоді як і законтрактовані обсяги даного коренеплоду фермерам вдається продавати з великими труднощами», — зазначають аналітики.

Таким чином, зараз пропонується продаж моркви по по 3−6 грн/кг (0,11−0,21 $/кг).

«Додатковий тиск на ціни в сегменті моркви надають досить низькі якісні характеристики даного коренеплоду. На сьогоднішній день на ринку в основному пропонується продукція непридатна для закладки на зберігання», — підкреслюють експерти.

Однак, незважаючи на чергове зниження цін, морква в Україні на сьогоднішній день коштує в середньому на 20% дорожче, ніж в аналогічний період минулого року.

Нагадаємо, що цього року врожай зернових буде на 7 мільйонів ​​тонн менше, ніж у минулому році. Основна причина – несприятливі погодні умови.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram