В Україні на третину зменшилася кількість кібератак

Система захищеного доступу державних органів до мережі Інтернет заблокувала на 31% менше атак різних видів, ніж на попередньому тижні. Зокрема, DDoS-атаки на вебресурси Офісу президента і Держспецзв’язку.

Про це свідчать дані Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Всього з 6 по 12 січня було заблоковано понад 52 тисячі атак. Переважна більшість – це мережеві атаки прикладного рівня (97%).

Також зафіксовано і заблоковано 30 DDoS-атак, зокрема на веб-ресурси Офісу президента України і Держспецзв’язку, – йдеться в повідомленні.

Система кіберзахисту державних інформаційних ресурсів і об’єктів критичної інфраструктури на об’єктах моніторингу зафіксували 5 026 884 підозрілих подій, приблизно на рівні попереднього тижня.

Переважна більшість зафіксованих випадків стосується спроб викрадення інформації (39%), мережевого сканування (27%), спроб отримання прав адміністратора (12%), спроб отримання прав користувача (9%) і підозрілого виконування коду (6%).

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський схвалив доопрацьований закон про регулювання вартості інтернету та підписав відповідний законопроект №3014.

Як відомо, Володимир Зеленський ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про високі технології у сфері оборони. Для цього буде створена міжвідомча комісія.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram