Фото: Укрінформ

В Україні можуть повернути «червону» зону карантину

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов назвав умови для потрапляння регіону в «червону» зону карантину. Зокрема, якщо буде зростання понад 50% кількості госпіталізованих хворих коронавірусом протягом 7 днів.

Про це він заявив під час виступу у Верховній Раді, у п’ятницю, 5 лютого.

Зокрема, жорсткі обмеження будуть вводитися в разі збільшення навантаження на медичну систему.

Якщо буде збільшуватися навантаження на медичну систему такими темпами, які можуть привести до колапсу, в такому випадку на території цього регіону буде вводитися червоний рівень небезпеки, який передбачатиме жорсткі карантинні обмеження, – заявив він.

За його словами, якщо буде 65% заповнених ліжок з киснем або зростання понад 50% кількості госпіталізованих протягом 7 днів, тоді комісія ТЕБ та НС буде вводити жорсткі карантинні обмеження на території області до стабілізації ситуації.

Нагадаємо, у МОЗ розповіли, що у першу чергу в Україні вакцинують працівників мобільних бригад по вакцинації і медичних працівників клінік, де надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з COVID-19.

Також «МАРТ» повідомляв, 26 січня, Президент України Володимир Зеленський заявив, що вакцинація від коронавірусу в Україні почнеться в лютому.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram