Фото: з відкритих джерел

В Україні зменшується кількість COVID-госпіталізацій, ситуація стабілізується – Ляшко

В Україні вже другий тиждень поспіль зменшується кількість госпіталізованих із коронавірусом.

Про це сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на брифінгу, повідомляє Укрінформ.

В Україні ж перші ознаки стабілізації захворюваності на COVID-19 за останній тиждень перейшли у більш явні. Кількість виявлених нових випадків COVID-19 зменшилася на -19%, або на 43 616 випадків в абсолютних цифрих і становить 191 640 випадків. Кількість госпіталізацій також зменшується другий тиждень поспіль. За минулий тиждень до лікарень було госпіталізовано 20 402 пацієнти, що на 4 тисячі менше ніж попереднього тижня, – сказав Ляшко.

Він зазначив, що минулий тиждень був першим з останніх шести, коли кількість виписаних з лікарень пацієнтів є більшою ніж кількість госпіталізованих. За його словами, минулого тижня виписано на 4 тисячі осіб більше ніж госпіталізовано.

Читайте також: В Україну надійшла друга партія ліків проти COVID-19 “Молнупіравір”

Тижнева кількість “ковідних” госпіталізацій спадає у 21 з 25 регіонів України. У решті чотирьох регіонах – Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Черкаська – ситуація залишається контрольованою, – сказав міністр.

Нагадаємо, що тестування на COVID-19 варто проходити при будь-яких симптомах ГРВІ. Про це під час брифінгу сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram