В Україні за рік висадили майже 250 мільйонів дерев

В Україні за рік на землях, підпорядкованих Державному агентству лісових ресурсів, висадили 240 млн дерев, ще 9 млн – на землях інших лісокористувачів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Держлісагентство.

Цього року підприємства, які підпорядковуються Державному агентству лісових ресурсів України, висадили 240 мільйонів сіянців та саджанців. Крім того, на землях інших лісокористувачів висаджено додатково близько 9 мільйонів деревних рослин, – повідомив голова Держлісагентства Юрій Болоховець.

Лідер по висадці – Полісся. У Житомирській області, де минулого року вогонь знищив 75 тис. гектарів лісу, висаджено майже 51 млн сіянців. На Волині – 23,3 млн. 29,5 млн сіянців висаджено у Рівненській області. 15,6 млн – у Чернігівський.

У лісостепових областях висаджено 66,5 млн сіянців. На Київщині – майже 20 млн. Полтавщина і Сумщина висадили цього року майже по 10 млн деревних рослин. 8,2 млн висаджено у Черкаській області. На Вінниччині – 5,2 млн, на Харківщині – 6,2 млн, на Тернопільщині – 4,4 млн сіянців.

Читайте також: У Сквері ліквідаторів аварії на ЧАЄС та «Лісках» висадили дерева із Соборної площі

У Хмельницькій області висаджено 3,7 млн деревних рослин. У степових регіонах лісівники висадили 21,3 млн сіянців. У Луганській області – 6,6 млн. Близько 4,4 млн висаджено у Запорізькій області. На Кіровоградщині – 3,8 млн. 2,7 млн сіянців висаджено на Херсонщині. На Дніпропетровщині – 1,6 млн сіянців. Донеччина висадила майже мільйон сіянців. 636 тис. висаджено у Миколаївській області. Майже півмільйона деревних рослин висаджено на Одещині.

У Карпатах цього року висаджено 30,3 млн сіянців. 15,1 млн деревних рослин лісівники висадили на Закарпатті, 8,1 млн – на Львівщині. У Чернівецькій та Івано-Франківській областях висаджено по 3,5 млн сіянців. Восені також висаджено більше 9 млн деревних рослин на землях інших лісокористувачів.

Читайте також: На Миколаївщині незаконно вирубали дерева на ₴375 тисяч

Нагадаємо, 18 жовтня, у лісосмузі неподалік села Горожене двоє жителів району спиляли дерева дубу, розпиливши їх на частини, й саме збирались завантажити у транспортний засіб, коли на місце події прибули співробітники сектору реагування патрульної поліції. 

Як відомо, 22 вересня у Новому Бузі затримали злочинну групу «чорних лісорубів» під час чергового спилювання дерев.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram