В Україні 3 листопада зробили 299 272 щеплення проти коронавірусу. Першу дозу отримали 212 968 осіб, а 86 304 повністю вакцинувалися, тобто отримали дві дози.
Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.
Вакцинацію здійснювали 1 082 мобільні бригади, 3 254 пункти щеплення та 421 центр вакцинації.
Щеплення робили трьома препаратами: Pfizer (Comirnaty) – 134 768 щеплень, Sinovac (CoronaVac) – 131 489 та AstraZeneca – 33 015, — йдеться у повідомленні.
Загалом від початку масової вакцинації проти COVID-19 в Україні зробили 18 578 609 щеплень. Першу дозу отримали 10 895 718 осіб, а повністю вакцинувалися — 7 682 891.
Нагадаємо, начальник обласного управління охорони здоров’я Максим Безносенко розповів, що Міністерство охорони здоров’я України поставило завдання перед Миколаївською областю до кінця року щотижня вакцинувати 74 тисячі осіб. Наразі регіон успішно виконує необхідний план по щепленням.
Як відомо, заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко наголосив, що вакцинація допомагає не потрапити до «червоної» зони.
Раніше повідомлялося, Міністерство охорони здоров’я України дозволило вакцинацію від COVID дітей віком від 12 років. Йдеться про вакцинацію тих, хто не належить до груп ризику.




