В Україні вже працює понад 130 центрів масової вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19.
Про це заявив прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду, передає УНІАН.
Вже відкрилося більш як 130 центрів вакцинації. Ще два тижні тому їх працювало близько 50, – сказав він.
Шмигаль подякував місцевій владі, яка почала активно долучатися до процесу вакцинації населення.
Наразі щеплення роблять вакциною CoviShield (AstraZeneca), виробленою за ліцензією в Індії в Інституті сироватки крові (Serum Institute); CoronaVac, розробленою китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech; вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech; вакциною AstraZeneca-SKBio, що виробляється в Південній Кореї.
Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації у вівторок, 29 червня, оголосило про запуск реєстрації на бета-тестування сертифікатів про вакцинацію проти коронавірусу.




