ФОТО: з відкритих джерел

В Україні відсьогодні подорожчали пластикові пакети

Урядове рішення про подорожчання пластикових пакетів вступає в дію у вівторок, 1 лютого.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство економіки України. Це дозволить обмежити обіг пластикових пакетів та покращити екологічну ситуацію в країні.

Так, мінімальні роздрібні ціни на пакети зі стінками товщиною понад 50 мікрометрів, призначені для пакування та транспортування товарів і продуктів у точках роздрібної торгівлі, громадського харчування та сфери послуг становитимуть: 2,00 грн за пакет без ручок і бокових складок, 2,50 грн за пакет без ручок, але з боковими складками або з ручками без бокових складок та 3,00 грн за пакет з ручками і боковими складками.

Читайте також: Заборона на пластикові пакети стосуватиметься не всіх – які обмеження

Нагадаємо, у червні минулого року Верховна Рада ухвалила закон про обмеження обігу пластикових пакетів на території України, яким надала уряду повноваження встановлювати мінімальні роздрібні ціни на них.

Згідно із законом, вимога про платність пакетів не поширюється на пластикові пакети, що розкладаються, і надтонкі, що призначаються для первинного пакування риби, м’яса, сипучих продуктів і льоду й використовувані до 1 січня 2023 року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram