Фото - agronews.ua

В Україні прогнозують подорожчання свинини

В Україні ціни закупівлі свиней забійних кондицій у третій декаді вересня коливалися в межах 47,5-49,5 грн/кг.

Оператори ринку прогнозують, що наступного тижня робочий діапазон встановиться в межах 48-50 грн/кг, повідомляють експерти аналітичного відділу Асоціації «Свинарі України», пише Agronews.

Очікування щодо незначного укріплення цін закупівлі вітчизняні свиногосподарства пояснюють плановим перебігом реалізації протягом поточного тижня та зменшенням обсягів пропозиції від низки великих гравців ринку на наступному.

Крім цього, оператори очікують зменшення тиску на ціни закупівлі з боку імпортованої свинини через підвищення «вхідного бар’єра» для такої продукції.

Читайте також: Порт «Ніка-Тера» почав прийом врожаю шроту 2021 року

Представники м’ясопереробної галузі вважають, що рівень закупівельних цін у більшості випадків, залишиться незмінним. Так, окремі заготівельники відзначають, що хоча середня забійна маса свиней підвищилася з літа до стандартних кондицій (105-110 кг/гол.), пропозиція свинини наразі не відчула сезонного зростання.

Крім цього, м’ясопереробники відзначають здороження інших видів м’яса, тоді як робота в умовах стійкіших цін на свинину планомірніша.

Нагадаємо, що середня ціна гречаної крупи у вересні 2021 року порівняно з аналогічним періодом минулого року зросла на 14% – до 35,63 гривень за кілограм з ПДВ.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram