В Україні одна з областей наблизилась до “червоної зони”

На сьогодні “помаранчевими” в Україні залишаються дві області.

Міністерство охорони здоров’я оновило дані епідеміологічної ситуації в країні. Так, станом на 17 січня, помаранчевому рівню відповідають дві області, в одній із яких погіршилася ситуація з COVID-19, пише УНІАН.

За даними МОЗ, вже тривалий час “помаранчевими” залишаються Сумська та Івано-Франківська області. Втім, в останній епідпоказники погіршилися.

Читайте також: Бустерна доза вакцини на 85% захищає від наслідків Омікрону

Зокрема, в Івано-Франківській області наразі є перевищеним показник динаміки рівня COVID-госпіталізацій – 54,3% – норма має становити не більш як 50%.

Разом з тим, в обох “помаранчевих” регіонах фіксують зростання коефіцієнту виявлення випадків інфікування: в Сумській області 26,9%, а в Івано-Франківській – 29,2% (допустима норма – не більше 20%).

Решта регіонів України відповідають “жовтій” зоні карантину.

Зазначимо, що “помаранчевий” рівень епідемічної небезпеки не містить додаткових обмежень, він є сигналом того, що регіон наближається до “червоної” зони.

Водночас в “помаранчевій” зоні місцеві органи влади можуть самостійно вводити додаткові обмеження.

Читайте також: Адаптивний карантин в Україні продовжили до кінця березня

Нагадаємо, що 28 грудня Волинська та Запорізька області перейшли до “жовтої” зони епідемічної небезпеки. Це останні області, які були у “червоній” зоні наприкінці минулого року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram