В цьому році через пандемію в Миколаєві не працюватимуть пришкільні табори

В цьому році через пандемію при навчальних закладах міста не працюватимуть пришкільні табори. Про це стало відомо в ході засідання комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради.

Про це повідомляє телекомпанія “МАРТ”.

Начальник освіти міськради Ганна Личко нагадала, що Постановою тоді ще головного санітарного лікаря Віктора Ляшка навчання в школах має відбуватись в межах одного класу або однієї групи в садочку. Однак пришкільні табори як правило формують не лише з однокласників.

Наші пришкільні табори, як правило в своїй діяльності містить організацію різноманітних розважальних закладів щодня. А також те, що під час перебування дітей у пришкільних таборах організовувалось відвідування театрів, кінотеатрів, музеїв. Але у зв’язку з тим, що сьогодні у громадському транспорті обмежене перевезення городян по сидячих місцях, то такі заходи неможливі”, – розповіла Ганна Личко.

За словами Ганни Личко, під час загальних зборів керівників закладів освіти, ухвалили рішення звернутись до комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради з пропозицією в цьому році пришкільні табори не відкривати. Ініціативу освітян підтримала і начальник «Держпродспоживслужби» в Миколаївській області Наталя Рябенкова.

Звичайно, діти будуть певний час без нагляду, але це набагато краще, аніж скупчення дітей і наражати їх на небезпеку. Я підтримую рішення управління освіти”, – сказала Наталя Рябенкова.

Члени комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради одноголосно підтримали пропозицію управління освіти.

Поширити:

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31