ФОТО: BuzzFeed

«З Росії з любов’ю»: в США викинули несправні апарати ШВЛ, які прислав Кремль

Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій США (FEMA) утилізувало 45 несправних апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ), які навесні РФ передала до Сполучених Штатів Америки.

Йдеться про апарати ШВЛ, які в березні президент США Дональд Трамп попросив у президента Росії Володимира Путіна через очікування зростання кількості тяжкохворих пацієнтів із коронавірусом, повідомляє BuzzFeed, передає Укрінформ.

У відповідь на цей запит Москва відправила 45 апаратів ШВЛ та інші медичні матеріали в ящиках із написом «З Росії з любов’ю».

Російське обладнання було отримано співробітниками Федерального агентства з надзвичайних ситуацій 1 квітня та розподілено між лікарнями у Нью-Йорку та в Нью-Джерсі. Однак ці апарати ШВЛ так і не були використані, оскільки відразу були виявлені технічні проблеми.

Передані апарати ШВЛ були утилізовані відповідно до нормативів з утилізації небезпечних відходів, – заявив представник FEMA.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський розповів, що коли в Україні фіксуватимуть щодоби понад 9,5 тисяч заражень коронавірусом, то ситуація для медичної системи стане критичною. Тоді, за його словами, в країні запровадять жорсткий карантин.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram