У середу, 27 жовтня, в Одесу для хворих на коронавірус COVID-19 доставили кисень з Миколаєва.
Про повідомили в департаменті муніципальної безпеки Одеської міської ради, передає УНІАН.
Через гостру потребу кисню в лікарнях міста вчора ввечері до Миколаєва була відправлена спецмашина.
У супроводі службовців комунальної установи “Муніципальна варта” до Миколаєва була відправлена спеціальна машина за необхідним киснем. Наразі машина повернулася до Одеси та вивантажила кисень в міській інфекційній лікарні – основній опорній лікарні регіону по COVID-19, – повідомили в департаменті.
Нагадаємо, з впровадженням на території Миколаївської області «червоної зони» карантину загострилося й питання забезпеченості всім необхідним медзакладів регіону, які профільовані для прийому і лікування хворих на COVID-19.




