В Одесі у вівторок, 30 листопада, у туалеті одного із ліцеїв 15-річний школяр вчинив самогубство.
Тіло хлопця зранку знайшла вихователька, яка працює у навчальному закладі. За попередніми даними, хлопець вчинив суїцид, повідомили в Нацполіції Одеської області.
У поліції відкрили провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України з позначкою “самогубство”. Причини трагедії встановлюються.
Читайте також: На Одещині знайшли мертвим прикордонника – підозрюють самогубство
Директорка департаменту освіти і науки Одеської міськради Олена Буйневич у Facebook додала, що трагедія сталась у ліцеї “Олімпієць”.
Ведеться слідство. Тому причини, з яких це сталося, називати зараз неможливо. Ми працюємо разом з поліцією. З однокласниками також поруч психологи Департаменту, бо діти пережили серйозний стрес, – написала Олена Буйневич.




