ФОТО: Національна поліція

В Одесі працівники медцентру виписували незаконні рецепти на наркотичні ліки

В Одесі викрили працівників медцентру у незаконній видачі рецептів на придбання наркотичних засобів. Медики виписували спеціальні рецептурні бланки на “Метадон”.

Про це повідомили в ГУНП в Одеській області.

За даними слідства, працівники медзакладу, де лікували наркозалежних, виписували рецепти на придбання наркотичних ліків людям, які не мали діагнозу “наркоманія” та не проходили замісну підтримувальну терапію. За кожен такий рецепт їм платили 500 гривень, а за таблетку – 180 гривень.

За силової підтримки бійців спецпідрозділу у приміщенні медцентру провели обшук. Правоохоронці  вилучили 81 упаковку різних наркотичних медичних препаратів. Також вилучили невикористані рецептурні бланки, медичну документацію, розрахункові квитанції про оплату, близько 65 тисяч гривень, ноутбуки та цифрові носії. Окрім того, в приміщенні виявили чоловіка, який щойно придбав у лікаря одну таблетку метадону за 180 гривень.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 320 (Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів) Кримінального кодексу України. Після проведення експертиз буде вирішуватися питання про додаткову кваліфікацію  за ст. 319 (Незаконна видача рецепта на право придбання наркотичних засобів) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, збут незаконного виготовлення фальсифікованих тютюнових виробів з марками акцизного податку здійснювався через мережу гуртової та роздрібної торгівлі в різних регіонах України. Потужність виробництва складала близько 1,6 млн пачок цигарок на місяць.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram